משלוח ללא עלות ברכישה מעל ₪350

משלוח ללא עלות ברכישה מעל ₪400

על זוטא

מחלום למציאות

הרעיון של הקמת המעדניה “זוטא” נולד מתוך “סטודיו אוכל”, שאותו הפעלנו קרוב לעשור. כאשר ארחנו ב”סטודיו אוכל”, לא פעם שאלו אותנו הסועדים כיצד ניתן להנות גם בבית מהמטעמים שהגשנו. עם הזמן, החלטנו להציב בסטודיו מקרר קטן עם דברים טובים וייחודיים שייצרנו במסגרת האירועים שלנו. הביקוש הלך וגדל, והמקרר הקטן התרחב גם למארזים שלמים לשימוש ביתי.

בשנת 2020, עם פרוץ מגיפת הקורונה, נעצרה שיגרת האירוח בסטודיו. העבודה על המארזים נמשכה במלוא המרץ והם שימחו אנשים רבים בתקופות של סגר ואיסור התקהלות. עם עליית הביקוש מעסקים ומלקוחות פרטיים, צמח הרעיון להקים מקום שבו נתמקד בייצור המוצרים הארטיזנלים שלנו, שיכולים לשמש כל מטבח ומסעדה. 

בגליל, בו אנו פועלים, ישנו שפע של גידולים איכותיים. בהקמת “זוטא”, שמנו לנו למטרה לפעול מול המגדלים המקומיים, להכיר את תנאי הגידול של חומרי הגלם שמהווים בסיס לעשייה שלנו, להכין את המאכלים מפירות וירקות בעונתם ולהקפיד על צמצום בזבוז מזון ועל ניצול מקסימלי של חומר הגלם. 

אנו מקפידים לעמוד בקשר מתמיד עם הלקוחות שלנו, גם הסיטונאים וגם לקוחות הקצה, על-מנת לקבל משוב אמיתי על המוצרים ועל-מנת להיות מחוברים לצרכים ולרצונות שלכם. בכך בא לידי ביטוי היתרון בהיותנו מפעל בוטיק: אנו עומדים לרשות הלקוחות, גמישים מבחינת הייצור ובאפשרותנו לפתח מוצרים חדשים בכל זמן נתון.

 כאשר חשבנו על שם לקסם שיצרנו, רצינו שזה יהיה שם שישקף אותנו ואת המקום שבו אנו פועלים – הגליל. צמח הזוטה גדל בגבולה הצפוני של ישראל, המקום בו מרוכזת פעילות הייצור שלנו. משמעות המילה “זוטא” היא “זעיר”, והמפעל הקטנטן שלנו הוא גם הייחוד שמאפשר לנו להטביע את חותמנו האישי בכל צנצנת שמיוצרת בו.  

מוזמנים להצטרף אלינו אל מסע בין שילובי טעמים ייחודיים ומענגים.

שלכם,

אביחי ועידן

האנשים שמאחורי זוטא

אביחי פחימה - זוטא ארט

יזם קולינרי שחושב מחוץ לקופסה, פודי מושבע שיודע לבנות ביסים מדויקים ומחבר בין אנשים לבין אוכל בדרכים יצירתיות.

עידן רקיר - זוטא ארט

אמן מטבח שעבד והתמחה במטבחי עלית בעולם. חוקר חומרי גלם, מייצר מהם מאכלים לא שיגרתיים ומרכיב טעמים ממכרים.